Akademik Sınavlar - UEnglish Academy

İçeriğe git
Koşuyolu - İstanbul         info@uenglishacademy.netAkademik Sınavlar
İster çalışan, ister aday, ister öğrenci olsun, işverenler, çeşitli eğitim kurumları bu iş başvurularında adaylardan belirli seviyede İngilizce bilgisine sahip olmalarını istemektedir.UEnglish Academy'de, seviye tespit sınavlarına girecek adayların eğitim sürecini, İngilizce seviyelerine göre tüm ihtiyaçlarını belirli bir sistem içinde giderecek şekilde hazırlıyoruz.

Amaç, adayların bu sınavlarda daha yüksek doğru sayısına ulaşacak şekilde İngilizce dili ile ilgili eksiklerini tamamlamaktır.

Dünya standartlarında bu ihtiyaçlar için hazırlanmış ve kabul gören akademik İngilizce sınavlarının geçerlilik süresi, talep eden kuruluşa da bağlı olarak, 2-3 yıl arasında değişebilmektedir. Son yıllarda akademik, genel ve mesleki branşlara göre kategorize edilebilen bu sınavları talep eden kurum ve kuruluşların sayısı oldukça artmıştır. Uluslararası akademik, genel ve mesleki İngilizce sınavlarına yönelik tüm branşlarda verdiğimiz eğitim programlarının bir listesi aşağıda yer almaktadır.

UEnglish Academy olarak, akademik sınavlara hazırlık için her öğrencimizin seviyesine uygun şekilde hazırlamış olduğumuz müfredatı oluştururken, uzun yıllardır elde ettiğimiz deneyimlerle sizlerin sınavlarda en doğru yolu bulup, hedeflerinize ulaşmanızı ve başarılı olabilmenizi sağlamayı amaçladık. Öğrencilerimizin, girecekleri sınavda başarılı olabilmeleri için alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından, ilgili sınavın tekniğine ve disiplinine yakın bir biçimde eğitim almalarına önem veriyoruz. Tüm öğrencilerimizin başarısı ve hedeflerine ulaşması bizimde başarımız anlamına  geldiği için her bir öğrencimizle özel olarak ilgileniyoruz.

Belirli aralıklarla yaptığımız seviye belirleme sınavlarıyla öğrencilerimizin İngilizce dil becerilerindeki gelişimini gözlemleyerek, ihtiyaçlarına yönelik club ve telafi etkinlikleri düzenler ve kendilerine destek veriyoruz. Öğrencilerimizin kurumumuzda almış oldukları eğitim seviyesini en yüksek düzeye çıkarabilmeleri için günümüzün gerektirdiği en gelişmiş donanımlarla tesis edilmiş sınıflarımızda çağdaş bir eğitim almalarını sağlıyoruz.

UEnglish Academy hakkında ayrıntılı bilgi için bizi arayabilir, bize numaranızı bırakabilir ve eğitim danışmanlarımızdan birebir bilgi edinebilirsiniz.
İletişim |


0538 439 22 05

Koşuyolu - İstanbul


UEnglishAcademy.net ©2017 Her Hakkı Saklıdır. Designed by EOzturk.com

İçeriğe dön