Kurumsal Eğitimler - UEnglish Academy

İçeriğe git
Koşuyolu - İstanbul         info@uenglishacademy.netKurumsal Eğitimler
Son yıllarda ülkemizde özellikle uluslararası çalışmalardaki artış ile birlikte Ingilizcede de, aynı Türkçedeki gibi her iş alanına göre değişen uygulama şekilleri, terimler, kalıplar mevcut hale geldi. Çalışanların yeterli yabancı dil seviyelerine sahip olmaları, iş yazışmaları, konferanslar, toplantılar ve sunumlarda aktif olarak yer alabilmelerinin yanısıra kendi kariyerleri ve temsil ettikleri firmaların lehine çalışabilmeleri için önemli konuların başında gelmektedir.Düzenlenecek olan kursun süresi, gün ve saatleri, içerik vb. ayrıntılar şirket yetkilileri ile işbirliği yapılarak, alanında uzman ve profesyonel eğitmen kadromuz ile birlikte özenle belirlenir. Müfredat oluşturulurken, firma gereksinimleri göz önüne alınır.  UEnglish Academy'de bir çok kurum ve kuruluşa yıllardır Genel İngilizcenin yanı sıra hukuk, tıp, havacılık, denizcilik, dış ticaret ve tekstil gibi birçok alanda İş İngilizcesi eğitimi verilmektedir.

Kurslara başlamadan önce kursa başlayacak firma çalışanlarının  İngilizce düzeylerini ve dil becerilerini tespit ederiz. Bu tespitin ardından ise eğitimlerine ve meslek alanlarına göre ihtiyaçları doğrultusunda zamana uygun olarak düzenleyeceğimiz özel bir müfredat ile devam ederiz. Böylece, firma çalışanlarının eğitim süresince Genel İngilizce seviyesi olabilecek en üst düzeye çıkarılırken,  bir yandan da iş alanları doğrultusunda yeterli teknik bilgiye sahip olmalarını hedeflemekteyiz.

Ayrıntılı bilgi için bizi arayın. Tecrübeli danışmanlarımız talebiniz ve hedefleriniz dogrultusunda en uygun hizmeti kısa sürede sizler için sağlamaya çalışacaklardır.
İletişim |


0538 439 22 05

Koşuyolu - İstanbul


UEnglishAcademy.net ©2017 Her Hakkı Saklıdır. Designed by EOzturk.com

İçeriğe dön