Özel Dersler - UEnglish Academy

İçeriğe git
Koşuyolu - İstanbul         info@uenglishacademy.netÖzel Dersler
UEnglish Academy'de öğrencilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözüm yolları bulmaya gayret ederiz. Bireysel İngilizce dersleri biçiminde oluşturduğumuz hizmetler de tam bu amaca ulaşmayı sağlamaya yöneliktir.Mesai saatleri, okul günleri, öğrenme şekilleri açısından İngilizce eğitim süreci pek çok kişi için farklı farklı olabiliyor, bu tip farklılıklara uygun hareket edilmesi gerektiğinin bilincindeyiz.

İster kişinin kendi seçimi, ister zaruri durumlar olsun kişiye özel çözümler üretebilmekteyiz.

Bireysel İngilizce kursumuz da yine bu hizmetlerden biridir. Öğrencimizin dil eğitimi ile ulaşmak istediği amaç ve hedeflerinin belirlenmesi sonrasında çeşitli testler yapılarak ingilizce seviyesi belirlenir ve kendisine uygun olan seviyeden eğitimine başlayarak, ihtiyaçları doğrultusunda eksiklikleri giderilir.

Alanında uzman eğitmen kadromuzca hazırlanan kaynak ve içerikler ile sürekli olarak destek sağladığımız eğitim boyunca öğrencinin ilerlemesini takip altına alır ve buna uygun olarak eğitim planımızı güncel hale getiririz. Uluslararası ve ulusal sınavlara ek olarak, kişisel gelişiminiz yada kariyer hedefleriniz doğrultusunda amaçlarınıza ulaşmanızı kolaylaştıracak kaliteli danışmanlık hizmetleri sağlayarak, katkıda bulunuruz.

Bizler başarınız için kimi zaman sizden daha arzulu ve istekli olabiliriz. Çünkü, felsefemiz sizin başarınız bizim başarımızdır. Bireysel derslerimiz öğrencimizin seviyesine uygun yönde yabancı veya Türk öğretmenlerimiz ile sürdürülür.

Eğitimcilerimiz, uzmanlık alanınızda amacınıza ve hedefinize uygun olarak, size özel bir eğitim planı hazırlar ve yine eğitmenimizin uzmanlığından yararlanmanıza imkan sağlarız.

Öğrencilerimizin isteği doğrultusunda yabancı dilde okuma, yazma, anlama ve çeviri gibi dilde hakimiyet sağlamaya yardımcı alanlarda eğitim verilir. Mümkün olan en kısa zamanda ancak sağlam temellerle yabancı dil öğrenimi ve gelişimi sağlanır.
İletişim |


0538 439 22 05

Koşuyolu - İstanbul


UEnglishAcademy.net ©2017 Her Hakkı Saklıdır. Designed by EOzturk.com

İçeriğe dön